Hoşgeldiniz  

Yüksek Makine Mühendisi ve Mimar Burak Şahin’de Ayıldı

admin | 05 Eylül 2022 | Genel A- A+

Yüksek Makine Mühendisi ve Mimar Burak Şahin’de Ayıldı

Dilovası Belediyesinde 12 yılı aşkındır İmar ve Fen İşleri Müdürlüğü biriminde özveri ve başarıyla  çalışan, Büyükşehir Belediyesi ve Dilovası Belediyesinin ilçede bir çok  yeni nesil projelerin yapımına katkı sağlayan Yüksek Makine Mühendisi ve Mimar Burak Şahin Belediyeden ayrıldı.

Burak Şahin; daha iyi  ve özgün, bireysel taleplerden  ziyade toplumsallığı merkeze alan  çalışma ortamı olmasıyla bilinen Darıca Belediyesinde  bilgi, görgü ve tecrübelerini göstermek için bu kurumu tercih etti.

Yüksek Makine Mühendisi ve Mimar Burak Şahin  35 yıldır Dilovası’da ikamet eden ilçenin kanaat önderlerinden  Hüseyin Şahin’in oğlu.   Gazi Üniversitesi  Makine Mühendisliğini bitirdikten sonra Yüksek Lisansını Gebze Teknik Üniversitesinde  tamamlayan Burak Şahin, Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Mimar olarak mezun oldu.

Darıca Belediyesi İmar Müdürlüğü Ruhsat biriminde  görev alacak olan  Burak Şahin’in sosyal medyada paylaşımla Dilovası Belediyesindeki görevinden ayrılışını Tebdili mekanda ferahlık vardırifadeleriyle sitemini dile getirdi.

Burak Şahin Mesajında;

Dilovası Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde 2010 yılından günümüze onurla ve gururla yapmakta olduğum görevime bugün itibari ile Darıca Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde devam edeceğim. “Tebdili mekanda ferahlık vardır” hakkımızda hayırlısı olmasını diliyor tüm dost ve arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum dedi……

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle