Hoşgeldiniz  

TOKİ Anahtar Teslim Töreninde Küçük Mehmet’in Davetini kırmadı!

admin | 08 Temmuz 2021 | Genel A- A+

TOKİ Anahtar Teslim Töreninde Küçük Mehmet’in Davetini kırmadı!

TOKİ 1 Milyonuncu Konut Anahtar Teslim Töreni’nde Dilovası’na bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, anahtar teslimi yapılan üçüncü evin küçük oğlu Mehmet çaya davet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Dilovası’na geldiğinde kendilerine uğrayıp çay içeceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün TOKİ Konut Anahtar Teslim Töreni’nde Dilovası’na bağlandı. Toplamda 3 ev sahibine anahtarları teslim edildi. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz birinci evin anahtarını Burhan Sarı isimli vatandaşa teslim ederken, ikinci anahtarı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, üçüncü anahtarı ise Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir teslim etti.

“RECEP DEDE ÇAYA GELİR MİSİN?”

Başkan Şayir üçüncü anahtarı teslim ettikten sonra mikrofonu alan ev sahibi “Sayın başkanım çok teşekkür ederim. Allah devletimize zeval vermesin. Allah sizlere uzun ömürler versin Bir de küçük bir isteğimiz var sizden” dedikten sonra mikrofonu oğlu Mehmet’e  verdi. Küçük Mehmet mikrofonu alarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Recep Dede çaya gelir misin?” diye sordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “Ama buradan oraya şimdi ben nasıl geleyim? Burası Ankara Sincan. İnşallah şöyle bir Dilovası’na geldiğimizde bu güzel evinizde sizinle bir çay içeriz” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Yavuz’a kurdeleleri kesmesini söyledikten sonra “Ya Allah bismillah makaslar sizde kalıyor” ifadesini kullandı daha sonra ise Burdur’a bağlandı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle