Hoşgeldiniz  

MHP Dilovası Korona kriz masası kurdu

admin | 29 Mart 2020 | Genel A- A+

MHP Dilovası Korona kriz masası kurdu

MHP Dilovası İlçe Teşkilatı tarafından kriz masası oluşturuldu. Oluşturulan kriz masasının temel hedefi 60 yaşının üzerindeki partililerin evden çıkmadan ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz şu ifadeleri kullandı; “Günümüzün bulaşıcı hastalığı olan Koronavirüs sebebiyle ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte dışarı çıkamayacak olan Yaşlılar, Kronik Hastalığı bulunanlar ve kimsesi olmayanların Eczane, Market ve benzeri ihtiyaçlarını karşılamak için Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe Başkanlığı olarak Kriz Masası oluşturulmuştur. Çok değerli Dilovası halkınımızın hizmetinde ve emrindeyiz.”dedi.

Başkan Ayaz, ayrıca yine liderimizin son açıklamalarında belirttiği üzere “KOVİD-19 virüsüyle mücadeleyi Allah’ın izniyle kazanacağız. Şerden hayrın doğacağını göreceğiz. Sadece aklın ve bilimin, aynı zamanda da duanın gücüne güvenelim. Bir süre evde kalalım. Sağlık Bakanlığıyla Bilim Kurulu’nun tavsiyelerine mutlak süratte dikkat ve riayet edelim.”

Ayaz, Bu itibarla Devletimiz ve Genel Merkezimizden gelen talimatlarda üzerimize düşen herhangi bir görevi tam bir koordinasyon içerisinde yürütmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığımızın öncülüğünde MHP Dilovası İlçe Teşkilatı olarak Kriz Masası oluşturduk dedi.

MHP DİLOVASI İLÇE TEŞKİLATI KRİZ MASASI

1- Ali Osman Ayaz – İlçe Başkanı  0 (543) 540 00 08

2- Ali Demiray  0 (532) 784 96 71

3- Şükrü Bayram  0 (539) 259 09 29

4- Hüseyin Türkel  0 (539) 484 41 29

5- Serkan Kopan  0 (505) 303 31 71

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle