Hoşgeldiniz  

Gümüşhanelilerden Emniyet Müdürü Turgut Yazar’a Hoşgeldin Ziyareti

admin | 31 Ekim 2021 | Genel A- A+

Gümüşhanelilerden Emniyet Müdürü Turgut Yazar’a Hoşgeldin Ziyareti

Dilovası Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Niyazi Coşar.  Dernek yöneticileriyle birlikte İlçede görevine yeni başlayan Turgut Yazar’a hoş geldin ziyaretinde bulundu

İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar’ı makamında ziyaret eden Gümüşhaneler Dernek Başkanı Niyazi Coşar, yeni görevinde başarılar dileyerek “Dilovası’nda görev yapan kamu görevlileri ilçemizdeki insanların sıcaklığını, samimiyetine ve  hoşgörüsünü hep hissetmiştir. Sizlerde görev yapacağınız sürede ilçemizde çok güzel kanaatleri taşıyacağınızı ümit ediyoruz diyerek tekrar ilçemize hoş geldiniz dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Turgut Yazar’da Dilovası’na gelmekten ve bu ilçenin halkına hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Dilovası, il genelinde  suç oranı en düşük bir ilçemiz, ilçe halkı Anadolunun gelenek ve göreneklerini yaşaması, birbirleriyle iletişimlerinin ileri düzeyde olmasıyla daha kaliteli ve hızlı hizmet üretmemize de zemin oluşturuyor. Bu bağlamada da Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Niyazi Coşar ve yönetici arkadaşların ziyaretlerini çok anlamlı ve önemli görüyorum. Bu nazik ziyaretlerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle