Hoşgeldiniz  

Tavşancıl Sahili Hülya Polat Konseriyle Coştu!

admin | 19 Eylül 2022 | Genel A- A+

Tavşancıl Sahili Hülya Polat Konseriyle Coştu!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sahne ve sanatçı desteği,  Dilovası Belediyesinin organizasyonu ile  Dilovası’nda bulunan Karadeniz yöresine ait derneklerin yöresel ürünlerini de tanıttıkları dört günlük festivalin ilki  Tavşancıl Sahilinde yapıldı.

Bu yıl ilk olması nedeniyle Kocaeli ve Dilovası Belediyesinin organizasyondaki   eksiklikleri, 4 gün sürecek  festivalin daha ilk günlerinde  halkın ilgisinin az olmasına sebep oldu. Buna  rağmen  Hülya Polat’ın konserine ilginin büyük olması  Karadeniz yöresine katılım sağlayan dernek başkanlarını  mutlu etti.

Dilovası’ndaki  Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Niyazi Coşar, Ordulular Dernek Başkanı Celil Baş, Sakaryalılar Dernek Başkanı Ünal Sönmez, Karadenizliler Dernek Başkanı Ömer Yıldırım, Kastamonular Dernek Başkanı Mehmet Dağ, Sarışeyh Köyü Dernek Başkanı Murat Korkmaz’ın katıldığı festivale, Belediye Başkanı Hamza Şayir, MHP İlçe Başkanı Ali Demiray, İYİ Parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz, DEVA Partisi İlçe Başkanı Ali Çelik, DENAD Başkanı Samet Elden ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Hülya Polat’ın seslendirdiği yöresel türkülerle coştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle