Hoşgeldiniz  

İlçe Siyasetinin Kanaat Önderlerinden Ayaz’ın Duygusal Mesajı

admin | 23 Kasım 2021 | Genel A- A+

İlçe Siyasetinin Kanaat Önderlerinden Ayaz’ın Duygusal Mesajı

MHP’nin Eski İlçe Başkanlarından, Dilovası’ndaki  siyasi kanaat önderlerinden Ali Osman Ayaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla duygu yüklü mesaj yayınladı.

Ayaz Mesajında Şöyle dedi, Başta 4 yıl önce şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz’ı, Şenay Aybüke Yalçın, Neşe Alten, Ayşe ve Numan Konakçı, Yasemin ve Bayram Tekin’in  nezdinde tüm şehit öğretmenlerimizi Baş Öğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve görevi başında tüm zorluklara göğüs geren fedakar öğretmenlerimizi, uzun yıllar görev yapmış emekli öğremenlerimizi ve ahirete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.

Medeniyetimiz, tarihin her döneminde öğretmenlerine en yüksek değeri vermiş; onların kıymetinin her şeyin üstünde olduğunu öğütlemiş bir gelenekten beslenmektedir. Öğretmenlerimiz her devirde yaşadıkları toplumun âkil insanı, yol göstericisi, millî ve manevi değerlerinin taşıyıcısı konumundadır. Şüphesiz ki ülkemiz; sahibi olduğu bu eşsiz eğitim kahramanlarının, ülkemizin her köşesinde sabırla ve fedakârca görev yapan öğretmenlerimizin omuzları üzerinde yükselmiştir.

Türk gençliğinin ruhen, fikren, ahlâken ve vicdanen iyi yetişmesi; kendisini tüm benliğiyle öğrencisine adayan öğretmenlerden geçmektedir. İnsan yetiştirmeyi, aynı zamanda bir medeniyet inşasından farksız gören şuurla bizlere ve yarının sahiplerine müreffeh istikbalin kapılarını aralatacak yegâne anahtar öğretmenlerimizin elindedir dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle