Hoşgeldiniz  

DİLGİAD’dan Engelliler Derneğine Tekerlekli Sandalye Desteği

admin | 01 Kasım 2021 | Genel A- A+

DİLGİAD’dan  Engelliler Derneğine Tekerlekli Sandalye Desteği

Dilovası Girişimci İşadamları Derneği sosyal sorumlulukları gereği  Dilovası  Engelliler Derneğinin tekerlekli sandalye taleplerini karşıladı.

DİLGİAD Başkanı Cihan Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri DENAD’ın Diliskelesi Mahallesindeki merkezini ziyaret ederek talep edilen tekerlerli sandalyeleri teslim etti.  Başkan Sevinç engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak adına maddi ve manevi desteği vereceklerini belirterek “Çok anlamlı bulduğumuz bu yardımı  bizlere bildirmenizle  ivedilikle yerine getirmenin huzurunu taşımaktayız. Engelli bir kardeşimizin hayatını kolaylaştırmak mutluluk ötesi bir şeyin olduğunun mutluluğunu yaşamaktayız. Bizlere bu onuru yaşatan değerli başkanımız Samet Elden ve yönetimine teşekkür ediyorum dedi.

DENAD Başkanı Samet Elden’de yardım ve desteğinden dolayı özelde Dilovası Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Cihan Sevinç’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum dedi. Başkan Elden şöyle devam etti “DENAD olarak engelli birey ve ailelerinin her türlü sorunlarına bir danışman gibi çözüm bulmada gayret gösterdikleri gibi engelli bireylerimizin hayatlarını kolaylaştıracak yardımlar içinde bir köprü görevini yerine getiriyoruz. Derneğimize yapmış olduğunuz tekerlekli sandalye yardımınıza çok teşekkür ediyoruz. Bu yardımlarınız hemen ertesi gün bile olmadan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize selamlarınızla ulaştırıp mutlu olmalarına vesile olunacaktır dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle