Hoşgeldiniz  

Başkan Şayir ve Mahmut Civelek’den İHH’ya taziye ziyareti

admin | 02 Aralık 2021 | Genel A- A+

Başkan Şayir ve Mahmut Civelek’den İHH’ya taziye ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve AK Parti Kocaeli eski İl Başkanı Mahmut Civelek   geçirdikleri elim bir trafik kazası sonucu vefat eden İHH Yardım Vakfının üye ve gönüllülerinden 4 kişi için İHH Gebze Temsilciliğine taziye ziyaretinde bulundu.

Bursa’da yaşanan elim bir trafik kazası sonucu vefat eden; Baykar Uçak Mühendisi Tarık Kesekçi (26), İstanbul Genç İHH Başkanı Veri Mühendisi Kağan Talip Tığlı (25),  Yedihilal Teknoloji Takımları Sorumlusu Yusuf Taha Göktaş (22),  İstanbul Genç İHH Lise Başkanı Murat Can Kaya (21) ) için İHH Gebze Temsilciliğinde taziye ziyaretinde bulundular.

ŞAYİR VE CİVELEKTEN TAZİYE ZİYARETİ

Kazanın ardından  Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir   ve AK Parti Kocaeli eski İl Başkanı Mahmut Civelek önceki gün İHH İnsani Yardım Vakfı Gebze Bölge Temsilciliği Başkanı Adem Çifçi ve yönetimine taziye ziyareti gerçekleştirdiler. Yaşanan kaza sonrası 4 tane pırıl pırıl gencin hayatlarını kaybetmesinin derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Civelek ve Şayir, hayatlarını kaybeden gençlere Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilediler.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 GazeteDilovası.com Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle